x
sadsad x
asdasd
Servis - Bakım

Servis-Bakım

Pırlantalı mücevherleriniz, günlük hayattaki kozmetik, sabun gibi çeşitli kullanım alışkanlıklarımızdan etkilenerek kirlenebilir. Altın yüzeyler ise, çizilebilir ya da ışıltısını kaybedebilir. Bu nedenle, mücevherlerinizin ilk günkü ışıltısını koruyabilmesi için belli aralıklarla bakıma ihtiyacı vardır.

Semiz Kuyumculuk mağazasını ziyaret ederek markalı ya da markasız fark etmeden, tüm altın ve pırlantalı mücevherlerinize ücretsiz olarak bakım yaptırabilirsiniz. Bakım sırasında pırlantanız parlatılır ve kullanımdan kaynaklanan bazı bozulmalar onarılır. Semiz Kuyumculuk, üretim kalitesi ve uzmanlığının verdiği deneyimle pırlantalı mücevherleriniz için en uygun koşullarla tamir hizmeti de sunuyor.

 

Elmas mücevherler

Elmasların asla suya, sabuna ya da parfüm vs. gibi kimyasallar ile temas etmemesi gerekmektedir. Suyla temas eden elmas mücevher zamanla sarımsı veya kahverengi bir renge dönüşür. Bu durumda mücevher deforme olabilir ve kullanılmaz hale gelebilir. En uygun fiyatlarla mücevherinizin onarımı konusunda mağazalarımızdan destek alabilirsiniz.

 

Yüzüklerde ölçü değişimi

Misafirlerimiz altı ay içerisinde satın almış olduğu yüzüğü ücretsiz bir şekilde kişiye özel parmak ölçüsüne göre ürettirebilir. Bu avantaj sadece Semiz Kuyumculuk misafirlerine özel bir uygulamadır. 

Altı ay sonrasında ise; Tektaş: 400 TL  Beştaş: 500 TL  Tasarım yüzük: 600 TL  ölçü işlemi en uygun maliyete misafirlerimize sunulur. (Evlilik alyansları dahil değildir.)

 

Saatler

Tüm saatlerimiz için pil, kayış ve kordon değişimi, bakla çıkarma-ekleme gibi konularda gerekli teknik desteği sağlamaktayız. 

Satın almış olduğunuz saatinizin bir yıl içerisinde pil değişimi ücretsizdir. Bir yıl sonrasında ise 150 TL’dir.

Kordon değişimi: 400 TL.

Köstekli saat zincir değişimi, cila bakım: 100 TL.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.